Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Apie mus

Atsiliepimai

Nieko nėra maloniau už laiku išsakytą komplimentą

"Su VETO LT advokatų profesine bendrija bendradarbiaujame nuo 2009 m., spręsdami sudėtingus sutartinius santykius su partneriais Lietuvoje. Šios bendrijos advokatai visuomet pasirengę laiku atliepti mūsų poreikius, demonstruoja aukštą profesionalumo lygį bei pateisina mūsų lūkesčius."

Dreymoor Fertilizers Overseas PTE Ltd, vadovas Sandeep Chauhan. www.dreymoorfert.com

"Versle dalyvauju jau daugelį metų. Mačiau ir šilto, ir šalto. Šiais laikais apskritai sunku kuo nors nustebinti, tačiau VETO LT darbas man paliko įspūdį jau pirmojo susitikimo metu. Tiesa, tada ši komanda atstovavo ne mano, o kontrahento interesams. Sandoris buvo sėkmingas abiems pusėms bei vyko labai sklandžiai. Taip ir turi būti versle. Nuo tada dalį teisinių verslo reikalų ir aš patikiu VETO LT."

Romualdas Bakutis, verslininkas

"Turime teisės departamentą, kuris sprendžia didžiąją dalį banko veikloje kylančių teisinių klausimų. Tais atvejais, kai kyla itin sudėtinga teisinė problema, reikalaujanti ypatingos specializacijos žinių, kreipiamės į VETO LT komandą. Kelerių metų bendradarbiavimo patirtis įrodė, kad šia profesionalų komanda galima pasitikėti, ji turi reikiamų kompetencijų bei drąsos ir ryžto spręsti sudėtingus nekasdienius teisinius kazusus." 

Igor Kovalčuk, UAB Medicinos bankas Teisės departamento direktorius. http://www.medbank.lt/

"Galime pasidžiaugti, kad teisinių problemų mūsų versle kyla nedaug. Tačiau kai jų turime, jau kelerius metus pasitikime VETO LT komanda.  Jie yra tikri savo srities specialistai, kuriuos galime rekomenduoti ir kitiems."

Tomas Radzevičius, HORMANN BALTIC generalinis direktorius. www.hormann.lt

"Plėsdami savo verslą nusprendėme įsigyti kitą įmonę ir susidūrėme su sudėtingais teisiniais klausimais. Ieškojome patikimų, išmanančių savo darbą teisininkų, kurie galėtų pasiūlyti efektyvius problemų sprendimus. Susitikome su keliomis advokatų kontoromis, tačiau apsisprendėme dirbti su VETO LT, kuri sudėtingus teisinius klausimus išsprendė lengvai ir profesionaliai."

Giedrius Kartanas, UAB "Jaukurai" direktorius. www.jaukurai.lt

"Gal tai nėra gerai, bet teisinės pagalbos kreipiamės labai retai. Iš tiesų tik tada, kai situacija būna kritinė ir patys niekaip nebepajėgiame susitvarkyti. Neįtikėtina, bet dažnai užtenka vienos konsultacijos ir problemos subyra į šipulius. O kartais, kur mes problemų neįžvelgiame, VETO LT iš anksto numato galimą pavojų ir apmaudžiausia, kad kaip tik tais atvejais, kai neįsiklausome, vėliau tenka daugiausia kentėti."

Romualdas Bėkšta, "Ergolain grupė" vadovas. www.ergolain.lt

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija