Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Paslaugos

Ginčai, žalos atlyginimas

Laimėtas yra tik tas ginčas, kurio pavyko išvengti. Ši tiesa labai reikšminga, tačiau ją įvertinti sugeba ne kiekvienas. Iš tiesų, teisingumo kaina dažniausia būna labai didelė. Ir ne tik dėl pinigų. Ginčai išvargina, išsunkia daug energijos, sukelia begales neigiamų emocijų ir visada, kas atrodo teisinga vienam, kitam reiškia didelę neteisybę. Todėl prieš pradedant teisinę kovą reikia atsakingai pasverti, ar siekiamas tikslas tikrai yra vertas šios kovos.

VETO LT komanda sugeba išvengti nereikalingų ginčų ir pasiekti taikų susitarimą, jeigu tai apskritai yra įmanoma. Į kiekvieną situaciją, visų pirma, žvelgiame per ekonominės naudos klientui prizmę. Jei ginčytis neperspektyvu, stengiamės ginčą užbaigti kuo greičiau ir kuo ekonomiškiau. Tačiau jei pasirinkimo nėra, dėl savo klientų kovojame iki galo ir išnaudojame visus įmanomus teisėtus gynybos būdus. Turime pakankamai patirties sprendžiant ginčus tiek iki teismo, tiek ir teismuose bei arbitražuose.

Mes žinome, kad norint susitaikyti, iš pradžių visada reikia šiek tiek susipykti. Teisingai susipykti yra toks pat atsakingas ir subtilus menas, kaip ir susitaikyti. O jeigu mūsų klientams reikia gintis, dažniausia pasimėgaudami prisimename taisyklę, kad geriausia gynyba yra puolimas. Tokiais atvejais telieka pasirinkti išradingą strategiją ir teisinės kovos taktiką.

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija