Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Paslaugos

Įmonių steigimas, pirkimas, pardavimas ir valdymas

Konsultuojame savo klientus įmonių steigimo klausimais, analizuojame situacijas ir siūlome optimaliausias įmonės veiklos formas bei jos valdymo struktūras, rengiame visų formų juridinių asmenų ir jų skyrių bei filialų, užsienio kompanijų atstovybių steigimo dokumentus, teikiame juos tvirtinti notarams, atstovaujame klientams registruojant juridinius asmenis viešajame registre.

Konsultuojame klientus įstatinio kapitalo didinimo ir mažinimo klausimais, juridinio asmens pavadinimo, buveinės, valdymo organų keitimo klausimais, rengiame visus su tuo susijusius dokumentus, teikiame juos tvirtinti notarui, atstovaujame klientams registruojant juridinių asmenų duomenų pakeitimus viešajame registre.

Konsultuojame klientus įmonių vertės didinimo, įmonių pirkimo ir pardavimo, kitais įmonių valdymo klausimais, patariame dėl apskaitos, atliekame įmonių veiklos teisinį auditą, atstovaujame savo klientams derybose, rengiame visus su įmonių valdymo, įmonių pirkimo ir pardavimo sandoriais susijusius dokumentus, organizuojame sandorių pasirašymą, kontroliuojame sandorių vykdymą, atstovaujame registruojant sandorius.

Konsultuojame klientus dėl akcijų apskaitos, akcijų emisijos, akcijų perleidimo ir kitais su akcijomis susijusiais klausimais. Patariame, kilus ginčams tarp akcininkų, taip pat santykiuose su juridinio asmens administracija.

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija