Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Paslaugos

Juridiniai asmenys

Didžioji dalis mūsų klientų - juridiniai asmenys. Ir apskritai, juridiniai asmenys yra toks dažnas teisinių santykių dalyvis, kad žinoti apie juos daug ir viską labai smulkmeniškai tiesiog privalu. Mes manome, kad nepakanka vien tik žinoti. Labai svarbu sugebėti į visas juridinių asmenų veikloje kylančias situacijas pažvelgti jų dalyvių akimis.

VETO LT komanda yra įsteigusi daug įvairiausių naujų juridinių asmenų - uždarųjų akcinių bendrovių, asociacijų, viešųjų įstaigų, bendrijų ir kitų, turi sukaupusi labai daug patirties privatizuojant, perkant ir parduodant įmones, tiek akcijas, tiek ir kaip atskirą turtinį kompleksą, taip pat atskiriant, pertvarkant, reorganizuojant juridinius asmenis, didinant ir mažinant įstatinį kapitalą, keičiant juridinio asmens pavadinimą, adresą ar valdymo organus, priimant ir atleidžiant iš darbo darbuotojus, sprendžiant akcininkų konfliktus ir ginčus su juridinių asmenų administracija, taip pat kitus su juridiniais asmenimis ir jų valdymu susijusius klausimus.

Teikdami konsultacijas juridinių asmenų veiklos ir valdymo klausimais glaudžiai bendradarbiaujame su auditoriais, apskaitininkais, finansų ekspertais, bankų specialistais, vertintojais, notarais, antstoliais ir kitais asmenimis, kurių specialios žinios yra būtinos didinant įmonių vertę ir teikiant konsultacijas juridinių asmenų veiklos ir valdymo klausimais.

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija