Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Paslaugos

Kita

Net aiškiaregiai neįstengia visko numatyti į ateitį. Tai neįmanoma, nes santykių įvairovė neaprėpiama. Todėl ir VETO LT komanda neapsiriboja keliomis pagrindinėmis veiklos kryptimis. Stengiamės padėti savo klientams sprendžiant visas teisines situacijas ar problemas ir tik išimtiniais atvejais, jei manome, kad pasitelkę kitus specialistus klientai savo problemą galės išspręsti ekonomiškiau ar geriau, atsisakome pavedimo.

VETO LT komanda turi sukaupusi patirties sudarant įvairius specifinius sandorius, sprendžiant įvairias teisines situacijas ir problemas. Atstovaujame klientus derybose, kuriame optimaliausius sandorių modelius ir schemas, rengiame sandorių dokumentus, organizuojame sandorių pasirašymą ir kontroliuojame jų vykdymą, atstovaujame savo klientus kilus ginčams.

Iš kitų teisinių situacijų dažniausiai tenka spręsti susijusias su prekyba ir muitais, tiekimu ir distribucija, viešaisiais pirkimais, pervežimais ir logistika bei kitomis atlygintinomis paslaugomis. Teikdami konsultacijas šiais klausimais glaudžiai bendradarbiaujame su muitinės tarpininkais, notarais, antstoliais ir kitais asmenimis, kurių specialios žinios yra būtinos sprendžiant konkrečias teisines situacijas.

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija