Veto Advokatų profesinė bendrija
spustelkite
en en en
Paslaugos

Mokesčiai, vertybiniai popieriai, kreditavimas, draudimo santykiai

Tikriausiai nesuklystume teigdami, kad kiekvienas sandoris sukelia kokias nors mokestines pasekmes. Tačiau dėl pasekmių pobūdžio apsirikti dar niekada neteko - jos visada nemalonios. Todėl prieš kiekvieną veiksmą ar sandorį mes atsakingai įvertiname ne tik tai, kas, kada ir kaip gaunama, bet ir ko netenkama, kiek reikės mokėti mokesčių ar kitokių rinkliavų. Taip išvengiama nemalonių staigmenų.

VETO LT komanda labai gerai išmano pelno, gyventojų pajamų, pridėtinės vertės ir nekilnojamojo turto mokesčius, nuosekliai analizuoja teismų praktiką ir Valstybinės mokesčių inspekcijos išaiškinimus bei komentarus mokesčių klausimais. Turime sukaupę nemažai patirties sprendžiant įvairius veiklos finansavimo, refinansavimo ir draudimo klausimus, taip pat derantis dėl mokestinių ginčų užbaigimo taikos sutartimi.

Teikdami konsultacijas mokesčių, finansų ir draudimo klausimais glaudžiai bendradarbiaujame su auditoriais, apskaitininkais, bankų specialistais, draudimo brokeriais, finansų makleriais, vertintojais, ekspertais, notarais ir kitais asmenimis, kurių specialios žinios yra būtinos teikiant šias konsultacijas.

 
 
© VETO LT advokatų profesinė bendrija